Titles you rated
A Room with a ViewRated ★ 3.5
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
A Midsummer Night's DreamRated ★ 3.5
Ricki and the FlashRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0
Miss StevensRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
ColetteRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
Unicorn StoreRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.5