Titles you rated
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5- IslandRated ★ 3.5
MRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
Sailor Moon SRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.0- That '70s ShowRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.0