Movies
Ratings
169
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 1.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 1.0