Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0