Movies
Ratings
69
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 5.0