Movies
Ratings
222
JackieRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 1.5
Jupiter AscendingRated ★ 1.0
The Lovely BonesRated ★ 4.0
2036: Nexus DawnRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 2.5
Triumph of the WillRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 2.0
HulkRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0