Movies
Ratings
326 Secret SunshineRated ★ 0.5 Secret SunshineRated ★ 0.5
 Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0 Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
 Inside Out 2Rated ★ 3.0 Inside Out 2Rated ★ 3.0
 ExhumaRated ★ 5.0 ExhumaRated ★ 5.0
 All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0 All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
 Loving VincentRated ★ 5.0 Loving VincentRated ★ 5.0
 Tony TakitaniRated ★ 3.5 Tony TakitaniRated ★ 3.5
 Before SunriseRated ★ 4.0 Before SunriseRated ★ 4.0
 MicrohabitatRated ★ 3.5 MicrohabitatRated ★ 3.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
 MotherRated ★ 3.5 MotherRated ★ 3.5
 Nobody KnowsRated ★ 5.0 Nobody KnowsRated ★ 5.0
 12.12: THE DAYRated ★ 5.0 12.12: THE DAYRated ★ 5.0
 Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 0.5 Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 0.5
 MonsterRated ★ 4.0 MonsterRated ★ 4.0
 Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 4.5 Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 4.5
 Digimon Adventure 02 - Hurricane Touchdown! The Golden DigimentalsRated ★ 3.5 Digimon Adventure 02 - Hurricane Touchdown! The Golden DigimentalsRated ★ 3.5
 The Boy and the HeronRated ★ 5.0 The Boy and the HeronRated ★ 5.0
 Given the MovieRated ★ 4.0 Given the MovieRated ★ 4.0
 Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0 Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0