Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 1.0
Sing 2Rated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5