Movies
Ratings
93
VeteranRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
21 GramsRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0