Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 3.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0