Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0