Movies
Ratings
331
Hard EightRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0
Below Her MouthRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Wood Job!Rated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
The GrandmasterRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0