Titles you rated
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Ernest Goes to CampRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0