Titles you rated
Hi.5Rated ★ 2.5
The BabadookRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 3.0
Justice, My Foot!Rated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Fabulous Baker BoysRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
Dying to SurviveRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
My Father's DragonRated ★ 3.0