Series
Ratings
103- DoubtRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5