Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
And Your Bird Can SingRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 2.5
SleepRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 4.5
PajuRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Night and FogRated ★ 4.5
The Look of SilenceRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 2.5
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.5