Titles you rated
Starship Troopers 3: MarauderRated ★ 2.5
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Eichmann ShowRated ★ 3.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 0.5
FuryRated ★ 3.0
The Forgotten BattleRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Forbidden GroundRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0