Titles you rated
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5