Titles you rated
PersepolisRated ★ 2.0
Patlabor: The MovieRated ★ 3.0
MemoriesRated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
The Towering InfernoRated ★ 4.0