Movies
Ratings
258
Life of PiRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0