Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
PossessionRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
TogetherRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Touching the Skin of EerinessRated ★ 4.0
IntimaciesRated ★ 4.5- The King of EscapeRated ★ 2.5
Stranger by the LakeRated ★ 4.0
8½Rated ★ 3.0
MemoriaRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 3.5