Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 1.0
MapadoRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
FailanRated ★ 1.0
SilmidoRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.0
Love On-AirRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
The ConcubineRated ★ 1.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0