Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
MahjongRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5