Movies
Ratings
133- DoctorRated ★ 2.0
AlexanderRated ★ 4.0
Himalaya, Where the Wind DwellsRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 1.0
TangledRated ★ 3.0
The Great BearRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
AliensRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
The PuppetRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0