Titles you rated
SicarioRated ★ 5.0- NoiseRated ★ 1.5
Wall to WallRated ★ 1.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.5
Best ChefRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Master KIMsRated ★ 1.5
JumperRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0