Movies
Ratings
522
King and the ClownRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5