Titles you rated
Blue TowerRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
One Ordinary DayRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0