Titles you rated
Cloud AtlasRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 1.0
RedRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0