Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
I, FrankensteinRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.5
The MechanicRated ★ 5.0
DreddRated ★ 4.0
John WickRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
The RockRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0