Titles you rated
- SkinsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
LostRated ★ 1.0- InuYashaRated ★ 4.0
LostRated ★ 2.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0