Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 2.0
ProtectorRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The AmateurRated ★ 2.0
VivariumRated ★ 2.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BrickRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5