Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
The DealRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.0