Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 2.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5