Series
Ratings
418
Mikadono San Shimai wa Angai, ChoroiRated ★ 3.5
New Tokyo Water PoliceRated ★ 3.0
UnboundRated ★ 4.0- 電影少女 ~VIDEO GIRL MAI 2019~Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.5
Detectives These Days Are Crazy!Rated ★ 4.5
Banned MoleRated ★ 4.5
AnpanRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 3.0
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 4.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.5
Joshi Gurume Burger-buRated ★ 4.5
Once Upon a Witch's DeathRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
LazarusRated ★ 3.5- Shitano kainiwa Mioga iruRated ★ 3.0
How to Become OrdinaryRated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Medaka Kuroiwa Is Impervious to My CharmsRated ★ 4.0