Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 0.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0