Titles you rated
TriggerRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 4.0
Next in FashionRated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 2.5- Street Man FighterRated ★ 2.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.5
The Kidnapping DayRated ★ 4.0