Movies
Ratings
314
Scent of a WomanRated ★ 2.0
ElfRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 2.0
HellcatsRated ★ 1.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 2.0
The Wedding SingerRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 2.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 1.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0