Titles you rated
Source CodeRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Morning GloryRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0