Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 2.0
Steve JobsRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0