Titles you rated
No Time to DieRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Daylight's EndRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 1.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
PietaRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 2.5
Total EclipseRated ★ 4.0