Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Dead to MeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
The King of PigsRated ★ 3.5
This Is Going to HurtRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
When They See UsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5