Movies
Ratings
101
Good NewsRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Liar x LiarRated ★ 3.5
And So The Baton Is PassedRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.0- The Wandering MoonRated ★ 2.0
You're not normal, either!Rated ★ 2.0
BL MetamorphosisRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0