Movies
Ratings
1109
Velvet BuzzsawRated ★ 3.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 1.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
How It EndsRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5