Movies
Ratings
369
PonyoRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0