Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0