Movies
Ratings
192
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
The PresidentRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
StalingradRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5- 고향이 어디세요Rated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Under the SunRated ★ 4.0
Battle of JangsariRated ★ 2.5