Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Baby Steps Season 2Rated ★ 4.0
Baby StepsRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.5
AggretsukoRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
Non Non Biyori RepeatRated ★ 3.0
NEW GAME!!Rated ★ 3.0- The iDOLM@STERRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5