Series
Ratings
54
Big MouthRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
Live OnRated ★ 5.0
Private LivesRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5- Max and RubyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Chihayafuru 2Rated ★ 5.0