Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.0