Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Lost in SpaceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.0